Jeto.al

Rruga Lord Bajron, Laprake. (Perballe spitalit Amerikan), Tirane, Albania
Cel: +355 69 60 37 336
E-mail: info@reha.al
Web: www.reha.al
Rreth nesh
Reha eshte nje kompani shqiptare e cila perfaqeson kompanine prestigjoze Ottobock per rajonin e Shqiperise dhe Kosoves.Prej 85 vitesh emri i OttoBock ka shenuar nje risi ne fushen e ortopedise.Me nje fryme te re ne nje guxim te zhvilluar dhe vendim marres,OttoBock themelo industrine fushen e ortopedise ne 1919 ne Berlin. NIsi si rrjedhoje e Luftes se Pare Boterore ku pati shume te gjymtuar.OttoBock nje protezist i ri sebashku me kolege te tjere e kuptuan se nuk mund te vazhdonin me nje cilesi te larte duke punuar individualisht. OttoBock doli me idene e krijimit te standartave me komponente per proteza dhe orteza ortopedike.Ne 1919 filloi nje kompani punen, nen moton "Produkte te cilesise te larte"aktualisht eshte ne brezin e trete dhe eshte nje kompani e mbajtur privatisht. Sot kompania OttoBock e ka qendren e saj ne Duderstadt te Gjermanise e perhapur ne 140 vende dhe ka punesuar mbi 3800 njerez.Ka 36 dege dhe eshte nje nga prodhuesit dhe shperndarsit me te medhenj ne bote per proteza,orteza si dhe produktet e rehabilitimit.
Produktet qe ofron

Proteza ortopedike

Orteza ortopedike

Produkte rehabilituese per te rritur dhe femije

Edukimi i kembes diabetike dhe fizioterapi

Plantare me pororsi per te gjitha patologjite e kembeve

Kepuce ortopedike

Plantare ortopedike

Suporte ortopedike

Foto galeria
Lista e Cmimeve
1375807099_ACP_PDF 2_file_document Lista e Cmimeve dhe Ofertat.pdf
 Filiale
Rruga Lord Bajron, Laprake. (Perballe spitalit Amerikan), Tirane, Albania
Rruga Koco Kazanxhi (ne krah te tregut fshatar), Durres, Albania
Rruga Ali Baushi, Prani Shkolles "Andon Zako Cajupi"