Jeto.al

Rruga Myslym Shyri (Mbrapa Big Market), Tirana, Albania
Cel: +355 69 25 36 038
E-mail: info@eliosclinic.al
Web: www.eliosclinic.al
Rreth nesh
Elio`s Klinik eshte nje qender mjekesore e profilizuar ne diagnostikimin dhe rehabilitimin e patologjive osteoartikulare,dhe psikomotore. Ne kete qender do te gjeni nje sherbim shume profesional dhe staf te kualifikuar dhe me eksperience te gjate ne specialitetet perkatese
Sherbimet qe ofron

Rehabilitim Neurologjik dhe Fizioterapi

Ishemite dhe hemoragji celebrale

Paralizat cerebrale te lindura

Paralizat faciale

Spondilartrozat

Herniet diskale

Artrozat

Artritet

Bursitet,tendinitet, traumat muskulare dhe ligamentoze

Rehabilitim pas vendosjes se protezave intraartikulare

Te gjitha dhimbjet e shpatulles, mesit, shpines, qafes, etj.

Masazhe terapeutike

Trajtime me aparatura (Human tecar, elektroterapi, magnetoterapi, lazer, ultra tingull, traksion, tens etj

Konsultat mjekesore (Ortopedike, rheumatologjike, pediatrike

Injeksione Itraartikulare

Sherbim infermieror (injeksione, aerosol, serume, mjekim plagesh etj)

Lokopedi

Psikologji

Trajtim celuliti me radio frekuence dhe Limfodrenazh

Pajisje ortopedike ( Karroca, paterica, qafore, buste, korse, splinte, sajstek ortopedik per dhimjet e qafes

Foto galeria
Lista e Cmimeve
1375807099_ACP_PDF 2_file_document Lista e Cmimeve dhe Ofertat.pdf
Lista e Mjekeve

Armilda Hysa

 Filiale
Rruga Myslym Shyri (Mbrapa Big Market), Tiranë, Albania